Menu
0

O nas

Jesteśmy zakręceni
na punkcie gadżetów

Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości gadżety reklamowe z logo.

reklamowe team work
reklamowe team
O nas ludek

Dlaczego my?

Zastanawiałeś się, jak powstają gadżety reklamowe?

Kto odpowiada za ich design, produkcję i pomoc w wyborze?

Kto dopasowuje je do profilu Twojej działalności, opracowuje logo i dostarcza finalny produkt?

To właśnie my.

Działamy zespołowo

Nasz zespół fachowców od ponad 20 lat pomaga w tworzeniu efektywnych akcji promocyjnych i działań marketingowych z użyciem gadżetów reklamowych.

Oryginalny design, wysokiej jakości materiały oraz innowacyjność i zróżnicowane metody personalizacji to główne cechy naszych ponad 25.000 gadżetów, które oferujemy Twojej firmie. Setki największych polskich firm zaufały nam – zaufaj i Ty.

Wykorzystujemy produkty z całego świata, wspierając jednocześnie najlepszych polskich producentów. Realizujemy zamówienia na podstawowe artykuły biurowe, takie jak długopisy reklamowe, elektronikę użytkową (pamięci USB, powerbanki), akcesoria podróżne (torby, plecaki, parasole), gadżety dla dzieci, gadżety sportowe, odzież reklamową, kalendarze i wiele innych. Jesteśmy zarówno producentem, jak i importerem upominków reklamowych.

O nas firma reklamowe.pl

Nasza misja

Chcemy sprostać największym marketingowym wyzwaniom, jakie przed nami postawisz. Pragniemy być Twoim zaufanym partnerem, który pomoże Ci wybrać idealny gadżet spośród milionów dostępnych opcji. Wierzymy, że gadżety reklamowe mają realny wpływ na sukces biznesów, co potwierdzają nasze doświadczenia. Nie trać czasu – zadaj nam pytania i przekonaj się sam. Pamiętaj, nie inspiruj się konkurencją – razem sprawimy, że to ona będzie inspirowała się Tobą. Jesteś w najlepszym miejscu, aby tego dokonać.

Możesz na nas liczyć. Nasz zespół specjalistów od reklamy, marketingu, grafiki, znakowania i logistyki dostaw jest gotowy wspierać Twoje kampanie promocyjne.

Korzystamy z usług najlepszych lokalnych i światowych dostawców. Nasi graficy dbają o odpowiedni wzór, dobór kolorów i czcionki, dopasowując je do niestandardowej powierzchni. Znakowanie powierzamy wyselekcjonowanym specjalistom, którzy dbają o właściwy nadruk, zachowanie kolorystyki i funkcjonalność spersonalizowanego gadżetu. My dostarczamy Ci finalny produkt, którego szukasz – tu nic nie pozostaje kwestią przypadku.

Z naszych usług skorzystało już wiele firm, które dzięki naszym gadżetom umocniły swoją pozycję na rynku. Teraz czas na Ciebie. Skorzystaj z naszego doświadczenia, pozwól nam odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytania i stwórz wyjątkowy gadżet, o którym będzie się mówiło latami.

Jesteśmy częścią grupy gadzety.pl – wiodącego producenta i dystrybutora gadżetów reklamowych w Polsce.

Praca w zespole
ludek cta o nas

Zbudujmy ją razem

Ty zaufasz nam, dając szansę na współpracę, a my zaoferujemy zaangażowanie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Bestsellers

No best selling products found